APC BVX900LI-GR – APC Easy UPS BVX 900 VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
SKU: BVX900LI-GR
APC BVX900LI-GR - APC Easy UPS BVX 900VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
APC BVX900LI-GR 900VA Kesintisiz Güç Kaynağı
Bu ürün Schneider Electric Garantisi altındadır.
Schneider Electric’in 40 yılı aşkın mühendislik ve üretim deneyimi ile şık tasarım, daha fazla güvenlik ve güvenilirlik.

Enerji beklenen seviyelerin dışında dalgalandığında ya da elektrikler kesildiğinde BVX UPS, elektronik cihazlarınızı korur ve enerji vermeye devam eder.
Modeminizi BVX UPS ile kullanmanız elektrik kesintilerinde saatlerce internete bağlı kalmanızı sağlar.

Oyun Ekipmanınızı ve Bağlantınızı Koruyun
Pahalı oyun ekipmanınızı şebekeden veya yıldırımlardan kaynaklanan güç dalgalanmalarına karşı koruyun. UPS, aynı zamanda modeme ve bilgisayarınıza güç vermeye devam edecek, böylece online oyunlara devam etmeniz, çevrimiçi kalarak mobil, bilgisayar ya da konsol oyunları oynayabilmenizi mümkün kılar.
“Ban”lanmaktan Korkmayın ve İtibarınızı Koruyun
Beklenmeyen güç kesintileri oyundan kopmanıza, geçici ban ile karsılasmanıza veya sıralama kaybına ugramanıza neden olur. Takımınız için “Erken Bırakmanız” ile elektrik kesintisi arasında fark yoktur. Oyuncular erken bırakmanız halinde sizi bildirecek, bu da sıralamanızı ve itibarınızı etkileyecektir.
Oyunlarınızı Kaydedin ve İşlem Kaybı Yaşamayın
UPS, oyunu tamamlamak, kayıpları ve oyun dosyalarının bozulmasını engellemek amacıyla kaydetmek için gereken kesintisiz gücü saglar. Güç kesintileri özellikle oyun içi islemler sırasında sorun olabilir. Bu nedenle oyun içinde satın aldıgınız ögeleri ve paranızı kaybedebilirsiniz.
| Teknik Özellikler | |
| UPS Modeli | BVX900LI-GR |
| Çıkış | |
| Güç Değeri | 900 VA / 480W |
| Nominal Çıkış Gerilimi | 230V |
| Çıkış Gerilimi (Aküde) | 230+/-+%10, %100 yükte |
| Çıkış Frekansı (Hz) | 50Hz / 60Hz +/-5Hz |
| Topoloji | Line Interactive |
| Çıkış Bağlantısı | 2 Shuko |
| Enerji Koruma Değeri (Jul) | 273 |
| Dalga Biçimi Türü | Sinüs Dalgasına Kademeli Yaklaştırma |
| Giriş | |
| Nominal Giriş Gerilimi | 230V |
| Giriş Bağlantıları | CEE7 |
| Giriş Kablosu Uzunluğu | 120 cm |
| Giriş Frekansı | 50 Hz veya 60 Hz (otomatik algılama) |
| USB Şarjı | Hayır |
| Aküler ve Çalışma Süreleri | |
| Akü Tipi | Kurşun asit |
| %50 Yükte Yedekleme Süresi | 6,5 dak. |
| Tipik Yeniden Şarj Yönetim | 8 saat |
| Haberleşme ve Yönetim | |
| LED Göstergeler | Görsel LED Göstergeler |
| Arayüz Portları | 8 saat |
| Fiziksel | |
| Boyutlar (YxGxD) mm | 160 x 120 x 355 |
| Ağırlık (kg) | 6 |
| Çevresel | |
| Çalışma Ortamı | 0 – 40 °C |
| Çalışma Bağıl Nem Değeri | %0 – 95 |
| Çalışma Yüksekliği | 0-3000 metre |
| Saklama Sıcaklığı | -15~40 °C |
| Depolama Bağıl Nem Değeri | %0-95 |
| Uygunluk | |
| Yasal Onaylar | CB, EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 |
| Garanti | 2 Yıl Onarım veya Değiştirme |
| Çıkış Sayısı | 2 |
| Çıkış Türü | Scuko |
| Garanti | 24 Ay |
| Güç Seçeneği | 900 VA |
| Yönetim Kartı | Yok |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.
Paynet altyapısıyla tüm kredi kartlarına taksit imkânı. Tablodaki oranlara BSMV dahildir. Güncel oranlar ödeme adımında gösterilir. Güncelleme: 16.04.2026
| Taksit | Axess | WorldCard | Bonus | Maximum | CardFinans | Paraf | Denizbank | Vakıfbank | Ziraat | Kuveyt Türk | Albaraka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tek Çekim | 5.673,49 ₺ %3.91 | 5.670,21 ₺ %3.85 | 5.670,21 ₺ %3.85 | 5.670,21 ₺ %3.85 | 5.694,78 ₺ %4.30 | 5.670,21 ₺ %3.85 | 5.670,21 ₺ %3.85 | 5.670,21 ₺ %3.85 | 5.670,21 ₺ %3.85 | 5.670,21 ₺ %3.85 | 5.670,21 ₺ %3.85 |
| 2 Taksit | 2.878,79 ₺ %5.45 | 2.909,63 ₺ %6.58 | 2.930,93 ₺ %7.36 | 2.929,56 ₺ %7.31 | 2.929,56 ₺ %7.31 | 2.920,28 ₺ %6.97 | 2.930,93 ₺ %7.36 | 2.929,56 ₺ %7.31 | 2.927,93 ₺ %7.25 | 2.925,47 ₺ %7.16 | 2.905,81 ₺ %6.44 |
| 3 Taksit | 1.941,94 ₺ %6.70 | 1.972,70 ₺ %8.39 | 1.987,99 ₺ %9.23 | 1.987,08 ₺ %9.18 | 1.987,08 ₺ %9.18 | 1.981,07 ₺ %8.85 | 1.987,99 ₺ %9.23 | 1.987,08 ₺ %9.18 | 1.985,44 ₺ %9.09 | 1.984,35 ₺ %9.03 | 1.971,79 ₺ %8.34 |
| 6 Taksit | 1.005,10 ₺ %10.45 | 1.037,86 ₺ %14.05 | 1.046,96 ₺ %15.05 | 1.044,50 ₺ %14.78 | 1.044,50 ₺ %14.78 | 1.041,86 ₺ %14.49 | 1.046,96 ₺ %15.05 | 1.044,50 ₺ %14.78 | 1.043,68 ₺ %14.69 | 1.043,13 ₺ %14.63 | 1.037,86 ₺ %14.05 |
| 9 Taksit | 692,81 ₺ %14.20 | 726,48 ₺ %19.75 | 734,79 ₺ %21.12 | 730,37 ₺ %20.39 | 730,37 ₺ %20.39 | 728,85 ₺ %20.14 | 734,79 ₺ %21.12 | 730,37 ₺ %20.39 | 729,15 ₺ %20.19 | 730,37 ₺ %20.39 | 726,48 ₺ %19.75 |
| 12 Taksit | 536,67 ₺ %17.95 | 570,84 ₺ %25.46 | 577,85 ₺ %27.00 | 573,30 ₺ %26.00 | 573,30 ₺ %26.00 | 576,85 ₺ %26.78 | 577,85 ₺ %27.00 | 573,30 ₺ %26.00 | 571,89 ₺ %25.69 | 573,30 ₺ %26.00 | 570,84 ₺ %25.46 |
| Taksit | Axess | WorldCard | Bonus | Maximum | CardFinans | Paraf | Denizbank | Vakıfbank | Ziraat | Kuveyt Türk | Albaraka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tek Çekim | 5.673,49 ₺ %3.91 | 5.670,21 ₺ %3.85 | 5.670,21 ₺ %3.85 | 5.670,21 ₺ %3.85 | 5.694,78 ₺ %4.30 | 5.670,21 ₺ %3.85 | 5.670,21 ₺ %3.85 | 5.670,21 ₺ %3.85 | 5.670,21 ₺ %3.85 | 5.670,21 ₺ %3.85 | 5.670,21 ₺ %3.85 |
| 2 Taksit | 2.919,74 ₺ %6.95 | 2.909,63 ₺ %6.58 | 2.930,93 ₺ %7.36 | 2.929,56 ₺ %7.31 | 2.929,56 ₺ %7.31 | 2.920,28 ₺ %6.97 | 2.930,93 ₺ %7.36 | 2.929,56 ₺ %7.31 | 2.927,93 ₺ %7.25 | 2.925,47 ₺ %7.16 | 2.905,81 ₺ %6.44 |
| 3 Taksit | 1.978,34 ₺ %8.70 | 1.972,70 ₺ %8.39 | 1.987,99 ₺ %9.23 | 1.987,08 ₺ %9.18 | 1.987,08 ₺ %9.18 | 1.981,07 ₺ %8.85 | 1.987,99 ₺ %9.23 | 1.987,08 ₺ %9.18 | 1.985,44 ₺ %9.09 | 1.984,35 ₺ %9.03 | 1.971,79 ₺ %8.34 |
| 6 Taksit | 1.036,95 ₺ %13.95 | 1.037,86 ₺ %14.05 | 1.046,96 ₺ %15.05 | 1.044,50 ₺ %14.78 | — | 1.041,86 ₺ %14.49 | 1.046,96 ₺ %15.05 | — | — | 1.043,13 ₺ %14.63 | 1.037,86 ₺ %14.05 |
| 9 Taksit | — | 726,48 ₺ %19.75 | 731,76 ₺ %20.62 | 730,37 ₺ %20.39 | — | 727,39 ₺ %19.90 | 731,76 ₺ %20.62 | — | — | 730,37 ₺ %20.39 | 726,48 ₺ %19.75 |
| 12 Taksit | — | 570,84 ₺ %25.46 | 575,58 ₺ %26.50 | 573,30 ₺ %26.00 | — | 571,71 ₺ %25.65 | 575,58 ₺ %26.50 | — | — | 573,30 ₺ %26.00 | 570,84 ₺ %25.46 |
İlgili Ürünler
APC SRV10KRI Easy UPS 10 KVA online Rack
APC Easy UPS BVX 1600 VA, 230V, AVR, Schuko Kesintisiz Güç Kaynağı BVX1600LI-GR

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.